Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Четвер, 13 грудня 2018 22:32

Відверта розмова про проблему насильства серед молоді

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

В рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства» 5, 6 і 11 грудня 2018 р. в гуртожитках №3, №1 і № 5 були проведені тренінг-бесіди на тему «До проблеми насильства у молодіжному середовищі».

Захід був організований Центром ґендерної освіти ЧНТУ за підтримки Психологічної служби ЧНТУ та за участю кафедр: соціальної роботи; організації соціально-психологічної допомоги населенню; трудового права, адміністративного права та процесу; кримінального права та правосуддя; теорії та  історії держави і права, конституційного права. Формат зустрічі дав можливість молодим людям подивитись на цю проблему з різних підходів.

Студентів поінформували про зміст і види проявів насилля, про психологічні аспекти агресивної поведінки, про адміністративну і кримінальну відповідальність за вчинення насильницьких дій. За влучним визначенням одного зі спікерів “зустріч у капцях” посприяла невимушеній атмосфері заходу, тренінгові вправи психологів спонукали до відвертої розмови про різні прояви насилля, а інформація юриста-професіонала розширила правову обізнаність учасників тренінгу.

Модератор заходу – керівник ЦҐО ЧНТУ Н.А.Ємець, тренери: К.В.Максьом, к.психол.н. А.Л.Чепурна, к.психол.н. В.М. Філіпович, М.Є.Лещенко, д.юр.н., професор В.Ф.Пузирний, к.юр.н., доцент М.Б.Головко, к.юр.н. О.А.Марущак, к.юр.н., доцент Н.С.Пузирна, магістрантка групи МСПД-181 Ковтун Аліна (науковий керівник – керівник Студентської соціальної служби, к.пед.н. Т.М.Децюк).

Організатори висловлюють щиру подяку викладачам – учасникам тренінгів-бесід, за їх небайдужість і сподіваються на подальшу співпрацю у вихованні соціально відповідального покоління студентської молоді.

Читати 415 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Відверта розмова про проблему насильства серед молоді