Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Середа, 11 грудня 2019 22:08

Зустріч зі стейкхолдерами та роботодавцями

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

26 листопада 2019 року в навчально-науковому інституті права і соціальних технологій відбулась зустріч студентів факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації зі стейкхолдерами та роботодавцями за спеціальністю 231 «Соціальна робота».

На зустріч зі студентами та викладачами кафедри організації соціально-психологічної допомоги населенню завітали: Кот Алла Анатоліївна, директор Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Кузнецова-Молодчая Тетяна Степанівна, голова Новозаводської районної у м. Чернігові ради; Велько Юлія Володимирівна, методист відділу методичного забезпечення соціальної роботи Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Разом з гостями було проведено акцію «16 днів проти насильства».

Велько Юлія Володимирівна поділилась своїм досвідом консультативної роботи з особами, які стали жертвами насильства. Разом зі здобувачами вищої освіти було проведено низку прийомів соціально-психологічної допомоги жертвам насильства зі зниження тривоги та підвищення самооцінки, обговорено такі питання як: що відчувають діти в сім’ях, де є випадки насильства та як саме потрібно ставитись до дитини, а також про необхідність пропагування сімейних цінностей.

Кузнецова-Молодчая Тетяна Степанівна цікаво розповіла про соціальну роботу та соціальні послуги, які надають клієнтам в Новозаводському районі міста Чернігова. Зокрема, висвітлила роботу територіального центру, розповіла про фахівців та особливості їх роботи.
Кот Алла Анатоліївна розповіла про структуру та особливості роботи Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, про вимоги до фахівців з соціальної роботи, а також про особливості співпраці з ОТГ.

На засіданні кафедри організації соціально-психологічної допомоги населенню стейкхолдери разом з науково-педагогічними працівниками кафедри обговорили загальні та спеціальні компетентності освітньо-професійних програм підготовки бакалаврів та магістрів.

Зустріч виявилась цікавою та стала корисною і для студентів, і для викладачів, і для стейкхолдерів.

Читати 3063 разів Останнє редагування Середа, 11 грудня 2019 22:15

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14