Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Середа, 11 грудня 2019 22:20

Як запобігти корупційним правопорушенням на державній службі

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Незнання закону не звільняє від відповідальності. Ця теза має пряме відношення до ситуацій з корупційними ризиками, що виникають в діяльності державних службовців. Про те, як не допустити таких порушень та яких норм антикорупційного законодавства варто дотримуватися, йшлося під час семінару «Забезпечення ефективності запобігання корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування».

Навчання проведене Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій для службовців Головного управління державної казначейської служби України у Чернігівській області 09 грудня 2019 року.

Під час навчання в. о. завідувача кафедри трудового права, адміністративного права та процесу Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій Пузирний В.Ф. провів лекцію-бесіду на тему «Поняття та сутність корупції. Соціально-економічні передумови та світовий досвід боротьби  корупцією».

Під час спілкування корупція аналізувалася як явище, розглядалися «історії успіху» країн з мінімальним рівнем корупції та світові моделі її запобігання. Йшлося про передумови та причини виникнення корупції, місце України в світових рейтингах щодо уявлення її громадян про рівень корупції, порівняння з іншими країнами, розташованими на різних континентах.

Читати 399 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Як запобігти корупційним правопорушенням на державній службі