Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Неділя, 19 січня 2020 14:16

Зустріч з представниками центрів безоплатної правової допомоги та громадських правозахисних організацій

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

17 січня 2020 року для здобувачів вищої освіти освітньо-професійних програм «Кримінальна юстиція (Суд. Прокуратура. Адвокатура)», «Правове забезпечення підприємницької діяльності» та «Трудове право та правове забезпечення управлінської діяльності» була проведена зустріч з представниками центрів безоплатної правової допомоги та громадських правозахисних організацій.

В зустрічі прийняли участь: Пирковська Олеся Василівна – заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної допомоги у Чернігівській області; Хоменко Ярослав Вадимович – заступник начальника відділу Чернігівського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги; Науменко Дмитро Петрович (Громадська правозахисна організація «MART»).

Під час зустрічі було проведено трансляцію документальних фільмів на правову тематику в рамках проекту «Правовий кінозал». Були переглянуті документальні фільми на теми: «Порушення прав дитини» та «Захист прав біженців». Відбулось обговорення фільмів та цікава дискусія щодо необхідності посилення правового захисту таких верств населення як діти та біженці.

Читати 582 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Зустріч з представниками центрів безоплатної правової допомоги та громадських правозахисних організацій