Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Понеділок, 21 грудня 2020 21:51

Майбутні реабілітологи вчились писати блог, який захоплює

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

В рамках реалізації НУ «Чернігівська політехніка» спільно ГО «Центр гендерної освіти» та ГО «Фундація прав людини» міжнародного проєкту «Doctors Blog» 18 грудня 2020 року відбулось перше блог-кафе «Блог, який закохує, мотивує та спонукає діяти». Модераторкою виступила Козир Олена Сергіївна – викладачка кафедри фізичної реабілітації, фітнес-тренерка, контент-менеджерка проєкту з корекції ваги та учасниця лекцій з написання текстів екс-головної редакторки глянцевого журналу Pink Валерії Квасневської.

Учасники блог-кафе «Блог, який закохує, мотивує та спонукає діяти» розглянули найактуальніші питання, щодо ведення блогу: шапка профілю та візуал, який привертає увагу; як писати так, щоб достукатися до серця різної аудиторії, родзинка блогу; як писати та скорочувати: обсяг блогу та коли викладати свої пости; що зробити, щоб отримати миттєву реакцію читача.

Крім розглянутих питань, всі учасники блог-кафе отримали домашнє завдання з написання тексту та розробки контент-плану до свого майбутнього блогу.

Проєкт реалізується завдяки фінансовій підтримці Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Читати 187 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Майбутні реабілітологи вчились писати блог, який захоплює