Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
П'ятниця, 17 квітня 2015 17:33

Науково-педагогічний склад кафедри

Вагомим є науковий потенціал кафедри: з 9 викладачів - 1 доктор юридичних наук, 6 кандидати юридичних наук.

 

Коломієць Наталія Володимирівна, доктор юридичних наук, доцент, завідувач кафедри, професор кафедри. У 2007 році закінчила Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого (нині — Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого») за спеціальністю «Правознавство». У 2012 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на тему: «Застосування кримінально-виконавчого законодавства до осіб, засуджених за злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів» за спеціальністю 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право. У 2015 році присвоєно вчене звання доцента. У 2018 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук на тему: «Заохочення в кримінально-виконавчому праві: теоретичні засади та практика застосування» за спеціальністю 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право. Є автором понад 90 наукових праць та навчально-методичних праць, серед яких дві монографії: «Кримінально-виконавча характеристика наркозалежних осіб в умовах позбавлення волі», «Заохочення у кримінально-виконавчому: теоретико-прикладний аспект». Викладає курс навчальних дисциплін: «Кримінальне право»; «Кримінально-виконавче право»; «Проблеми виконання покарань за кримінальним законодавством України»; «Актуальні проблеми кваліфікації злочинів у сфері службової та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг»;  «Проблеми застосування практики Європейського суду з прав людини у кримінальному судочинстві України». Коло наукових інтересів: кримінально-виконавчі засади виконання і відбування покарань.

 

Остапенко Людмила Анатоліївна, кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри (внутрішній сумісник), директор навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ, автор більше 100 наукових та навчально-методичних праць. У 1986 році закінчила Чернігівський юридичний технікум. У 1994 році закінчила Українську державну юридичну академію (нині - Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого») за спеціальністю “Правознавство”. У 2004 році захистила дисертацію на тему: “Кримінально-правова характеристика умисних вбивств при пом’якшуючих обставинах (статті 116, 117, 118 Кримінального кодексу України)” за спеціальністю 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право, у 2008 році присвоєно вчене звання доцента. Указом Президента України «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України» від 22.08.2019 р. № 616/2019 присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України». Викладає курс навчальної дисципліни «Кримінальне право».

 

Головко Михайло Борисович, кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри. У 1987 р. закінчив Київське вище командне училище ім. М.В. Фрунзе; у 1996 р. — юридичний факультет Київського національного університету ім. Т. Шевченка, спеціальність «Правознавство»; у 2008 р. – факультет післядипломної освіти Чернігівського державного технологічного університету, спеціальність «Фінанси». З 1987 р. по 2009 р. проходив військову службу у військових формуваннях та правоохоронних органах України. У 2012 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на тему: «Організаційно-правові та психологічні засади вдосконалення взаємодії працівників оперативних підрозділів та слідчих», спеціальність 19.00.06 – юридична психологія. У 2015 році присвоєно вчене звання доцента. З вересня 2012 року викладає курс навчальних дисциплін: “Кримінальне право”, «Прокуратура в Україні», «Адвокатура в Україні», «Актуальні проблеми досудового розслідування», «Юридична психологія». Сфера наукових інтересів: захист прав і свобод людини й громадянина у кримінальному провадженні; правові засади здійснення адвокатської діяльності в Україні.

 

Сенченко Надія Миколаївна, кандидат юридичних наук, доцент кафедри, автор понад 30 наукових праць. У 1989 р. закінчила Чернігівський юридичний технікум, у 1996 р. - Харківську юридичну академію ім. Я.Мудрого (нині — Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого») за спеціальністю “Правознавство” і отримала кваліфікацію юриста. У 2013 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на тему „Кримінальне провадження щодо застосування примусових заходів медичного характеру”. Викладає курс навчальних дисциплін: «Кримінальне процесуальне право»;  «Проблеми теорії доказів у кримінальному провадженні».

 

 

 

 

Петрик Олена Леонідівна, кандидат наук з державного управління, доцент кафедри, автор понад 20 наукових праць. У 2011 році закінчила Чернігівський державний інститут права, соціальних технологій та праці. У 2012 році закінчила Чернігівський державний технологічний університет за спеціальністю “Правознавство”. У 2016 році захистила дисертацію на тему: “Державне регулювання гарантій науково-педагогічних працівників та механізми їх реалізації” за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного регулювання. Викладає курс навчальних дисциплін “Кримінальне право”, «Прокуратура в Україні», «Адвокатура в Україні». Наукова діяльність пов’язана з розвитком наукових уявлень про реалізацію та удосконалення механізмів державного управління у сфері освіти та науки, налагодження ефективної співпраці таких інститутів суспільства як освіта, наука й бізнес, а також удосконалення державної політики молодіжної зайнятості.

 

Осипенко Іван Петрович, старший викладач кафедри, автор понад 15 наукових праць. У 1970 році закінчив Київський радіо-механічний технікум, у 1978 році - Київський політехнічний інститут, у 1978 році - Київську вищу школу МВС СРСР. Є автором навчально-методичного посібника «Обшук і виїмка (тайники та способи їх виявлення)», співавтором навчально-методичного посібника «Обшук (юридико-психологічні аспекти організації та проведення)», навчальних посібників: «Криміналістика (Теоретичні основи. Криміналістична техніка)», «Криміналістика (Криміналістична тактика)». Викладає курс навчальної дисципліни: «Криміналістика».

 

 

Толкач Анжеліка Миколаївна, старший викладач кафедри, автор понад 20  наукових праць. У 1989 році закінчила Чернігівський педагогічний інститут ім. Т.Г. Шевченко, за спеціальністю «Історія та Радянське право», у 2000 році - Чернігівський юридичний коледж за спеціальністю «Правознавство».  Викладає курс навчальних  дисциплін: «Кримінологія», «Судова медицина та судова психіатрія». Сфера наукових інтересів: кримінологія, профілактика злочинів, віктимологія.

 

 

 

 

 

Головатенко Інна Миколаївна, асистент кафедри (внутрішній сумісник). Викладає навчальні дисципліни "Правова статистика", "Судові та правоохоронні органи".

Читати 17508 разів

Детальніше в цій категорії: Освітні програми кафедри »

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14